http://www.motorcyclestorehouse.nl


http://www.shopworldofpowersports.com/shop.htm   - labai platus pasirinkimas aksesuaru pagal Jūsų motociklo markę. 


https://www.vtwinmfg.com - JAV motociklų gamintojų Custom dalys ir aksesuarai


Kiti aksesuarų gamintojai, jų produkcija:

Arlen Ness

Custom Chrome 

Drag Specialties

Kuryakin

Performance Machine Inc.

Zodiac

W&W  ( Europe, Germany)


Naujos ir naudotos dalys (parduotuve-aukcionas) -  http://www.ebay.com- organizuojam nupirkimą, atsiuntimą. Paslaugos mokestis  + 20 % prekės kainos.


Kataloguose dažniausiai nurodomos prekių kainos JAV doleriais (USD). Mūsų pardavimo kainos yra didesnės nei nurodytos tiekėjų kataloguose, nes tam įtakos turi importo mokesčiai, bei transportavimo kaštai.

Kainą reiktų skaičiuoti taip:

USD = ЕUR + PVM 21%.

   

Pavyzdžiui, jei išsirinkote prekę kurios kaina kataloge yra 100 USD, tai paverskite į 121 EUR = 418 LT. Ši skaičiuoklė galioja aksesuarams iš katalogų arba tiekėjų kuriuose kaina nurodyta USD doleriais. Atkreipiame Jūsų dėmesi, kad šie skaičiavimai yra apytikriai, reikalingi tik kainos lygio nustatymui. Kaina bus patikslinta prieš priimant užsakymą. Didesniems užsakymams taikysime nuolaidas! Jei radote Jus tenkinačią prekę būtinai užsirašykite jos prekės numerį dažniausiai pateikiamą kataloguose ir katalogo puslapio numerį.

 Jei neradote reikiamos prekės patys, būtinai kreipkites i mus info@motopro.lt  Rašydami nepamirškite nurodyti Jūsų motociklo markės modelio ir pagaminimo metų. Gavę visą reikiamą informaciją, mes kaip mat susisieksime su Jumis ir suderinsime kainą, bei apmokėjimo terminus.


Vairavimo mokykla

Ekstremalaus vairavimo mokykla.

Plačiau

Informacija

  motopro.lt

Parduotuvė
+370 605 55176

Servisas
+370 600 55611

Naujienų prenumerata

Užsiprenumeruokite naujienas el.paštu, ir sužinokite apie geriausius pasiulymus bei kitas geras akcijas, patys pirmieji!

 
lt